lEVNÉ BYDLENÍ V DOSAHU pRAHY - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  BY_087_2017 / PRONÁJEM BYTU 1+kk S VERANDOU V LIBČICÍCH N.VLT, PRAHA-ZÁPAD

  BYTY - PRONÁJEM / PRODEJ

  Nabídka pronájmu cihlového bytu - 1+kk (25,2m2) se zastřešenou venkovní terasou (9m2) v centru města. Jedná se o útulný malometrážní byt, který se nachází v úrovni polosuterénu v bytového domu. V bytě jsou plastová okna, zděné jádro se sprchovým koutem + WC, kuchyňská linka (indukční vařič), na podlahách keramická dlažba.

  K bytu náleží zastřešená terasa se zámkovou dlažbou a střešním průhledným polykarbonátem na dřevěné pergole, možnost pronájmu části přilehlé zahrádky.

  Dobrá lokalita pro bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy- vlakem za 28 minut na Masarykovo nádraží v Praze (pouze 21 km).

  Nájemné činí 5.000,- Kč + aktuálně poplatky na služby a energie (stávající výše poplatků činí 2.450,-Kč) tj. celkem 7.450,-Kč/měs.  Jistota/Kauce při osobním převzetí bytu činí částku 10.000,- Kč.

  Pozn: vhodné pro single uživatele s menším pejskem.

  Město Libčice nad Vltavou má plnou občanskou vybavennost - knihovna, mateřská i základní škola, základní umělecká škola, koupaliště, sídlo policie Stř.kraje, ordinace lékařů, lékárna, restaurace a smíšené obchody aj. Ke sportovnímu vyžití slouží areál koupaliště, hřiště a tělocvična. Cyklosteska.

  V případě zájmu o bližší informace, či osobní prohlídku kontaktujte pana Krále - 602 219 876 (správa nemovitostí).