PRONÁJEM DR.BYTU 2+1/L SÍDL.POD SAHAROU, LIBČICE N.VLT - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  BY 088/2018/ PRONÁJEM DR.BYTU 2+1/L POD SAHAROU, LIBČICE N.VLT U PRAHY

  BYTY - PRONÁJEM / PRODEJ

   

  PRONÁJEM družstevního bytu 2+1/L - Libčice nad Vltavou

  Světlý a útulný cihlový byt o velikosti 2+1/L po celkové rekonstrukci (zateplení, výměna plastových oken, stoupaček), v cihlovém bytovém domě na sídlišti Pod Saharou, Libčice nad Vltavou u Prahy k dlohodobému podnájmu (pozn. vhodné pro mladý pár dojíždějící za prací do Hl.m.Prahy)

  Byt je zařízen kuchyňskou linkou s vestavěnou sklokeramickou varnou deskou, mikrovlnou troubou a svítidly. V koupelně umyvadlo a plastová vana se zástěnou, WC - Geberit. Vestavěná skřín v předsíni, žaluzie v plastových oknech, instalovány protihmyzové sítě, zasklená lodžie a stínící rolety.

  Byt má výměru 46 m2, k bytu přináleží poměrně prostorný sklepní - skladovací prostor v suterénu. Možnost parkování automobilu přímo před domem, či na parkovišti.

  Výborná dostupnost vlakového nádraží pěšmo cca 5 min. (Praha Masarykovo nádraží / metro Nám.Republiky).

  Měsíční nájemné vč. poplatků 12.550,- Kč/měs.

   

  Doplňující informace:

  město Libčice nad Vltavou má velmi dobře vyřešenou dopravní dostupnost do Prahy vlakem, který pravidelně jezdí na frekventované trase Praha - Kralupy cca každých 30 minut. Co se týče aktivního odpočinku je v místě k dipozici areál místního koupaliště (kulturně vzdělávací centrum), sportovní hřiště (tenis, fotbal, házená, nohejbal) a síť místních obchodů a restaurací.