HLEDÁM PRONÁJEM BYTU LIBČICE NAD VLTAVOU, ROZTOKY U PRAHY , KRALUPY NAD VLTAVOU - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  BY_089_2017 / PRONÁJEM ZDĚNÉHO BYTU 2+1 V KLIDNÉ LOKALITĚ - LIBČICE N.VLT, PRAHA-ZÁPAD

  BYTY - PRONÁJEM / PRODEJ

  Popis

  Nabídka dlouhodobého pronájmu zděného bytu - bytovou jednotku 2+1 (60m2) v klidové části Libčic nad Vltavou u Prahy. Jedná se o zděný byt, který se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového cihlového domu. V bytě jsou plastová okna, zděné jádro s vanou, umyvadlem + separé WC, zachovalá kuchyňská linka v odstínu Cavanos, na podlahách keramicá dlažba + koberec.

  K bytu náleží dva sklepy v suterénu objektu (zděný sklep o výměře 1,4 m2 a sklepní kóje o výměře 2 m2. Dobrá lokalita pro rodinné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy- vlakem za 28 minut na Prahu ( 21 km). Intervaly každých 30 minut.

  Nájemné činí 7.700,- Kč + poplatky na služby a energie (stávající výše činí 3.796,-Kč/ 2 os.) a požadovaná jistotní kauce (Jistota) při osobním převzetí bytu činí částku 10.000,- Kč.

  Město Libčice nad Vltavou má plnou občanskou vybavennost - knihovna, mateřská i základní škola, základní umělecká škola, koupaliště, sídlo Policie Středočeského kraje, ordinace lékařů, lékárna, restaurace a smíšené obchody aj. Ke sportovnímu vyžití slouží areál koupaliště, hřiště a tělocvična a cyklosteska.

  V případě zájmu o bližší informace, či osobní prohlídku kontaktujte pana Krále - 602 219 876 (správce nemovitostí).