HLEDÁM PRONÁJEM BYTU LIBČICE NAD VLTAVOU, ROZTOKY U PRAHY , KRALUPY NAD VLTAVOU - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  BY 089/2018/ PRONÁJEM ZDĚNÉHO BYTU 2+1 V KLIDNĚJŠÍ LOKALITĚ - LIBČICE N.VLT

  BYTY - PRONÁJEM / PRODEJ

  REZERVACE


  Pronájem zděného bytu 2+1 v 1NP cihlového objektu, Praha-západ

  NABÍDKA: pronájem
  PŘEDMĚT: zděná bytová jednotka v osobním vlastnictví v cihlovém domě o velikosti 2+1
  POLOHA: katastrální území Letky, ulice Letecká, obec Libčice nad Vlt. u Prahy, Praha - západ
  ADRESA: Letecká, Libčice nad Vltavou 252 66
   

  POPIS BYTU:

  Nabídka dlouhodobého pronájmu zděného bytu - bytovou jednotku 2+1 (59 m2) v klidové části Libčic nad Vltavou u Prahy. Jedná se o zděný byt, který se nachází v 1. nadzemním podlaží bytového cihlového domu. V bytě jsou plastová okna, zděné jádro s vanou, umyvadlem + separé WC, zachovalá kuchyňská linka v odstínu Cavanos, na podlahách keramická dlažba + koberece tzv. běhouny.

  K bytu náleží dva sklepy v suterénu objektu (zděný sklep o výměře 1,4 m2 a sklepní kóje o výměře 2 m2. Dobrá lokalita pro rodinné bydlení s výbornou dostupností do centra Prahy- vlakem za 28 minut na Prahu ( 21 km). Intervaly každých 30 minut.

  Nájemné činí 8.300,- Kč + poplatky na služby a energie (stávající výše činí 4.900,-Kč/ 3 os.) a požadovaná jistotní kauce (Jistota) ve výši 15.000,-Kč při osobním převzetí bytu.

  Město Libčice nad Vltavou má plnou občanskou vybavennost - knihovna, mateřská i základní škola, základní umělecká škola, koupaliště, sídlo Policie Středočeského kraje, ordinace lékařů, lékárna, restaurace a smíšené obchody aj. Ke sportovnímu vyžití slouží areál koupaliště, hřiště a tělocvična a cyklosteska.