BYDLENÍ V REZIDENČNÍ LOKALITĚ V DOBRÉ DOSAHU HLAVNÍHO MĚSTA PRAHY - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  DOM 065/2021 - PRODEJ RODINNÉHO DOMU SE ZAHRADOU - KAMÝK U VELKÝCH PŘÍLEP

  DOMY - PRODEJ / PRONÁJEM

  NABÍDKA

  PRODEJ RODINNÉHO DOMU


  Předmětná nemovitost je situována v rezidenční lokalitě zastavěné moderními rodinnými domy ve Velkých Přílepech - katastr Kamýk u Velkých Přílep.

  Jedná se o rodinný dům, který byl postaven na zakázku certifikovnou stavební firmou - elkologickou dřevostavbu HAAS Fertigbau, s velmi nízkou energetickou náročností. Kolaudace proběhla v roce 2005.

  Objekt má obdélníkový profil, nepodsklepený, založen na základových pasech s podkladní monolitickou betonovou deskou, vyztuženou oceloými sítěmi. Objekt je zastřešen polovalbovou střechou se střešními okny.

  Dispoziční řešení - jako 1 velkometrážní bytová jednotka:

  1.NP/ v přízemí se nachází: technická místnost, zádveří, WC se sprchou, vstupní hala, pracovna, kuchyň, jídelna, obývací pokoj + samostatně přístupná garáž & dílna (garážová vrata segmentová – typ Spedos.

  2.NP/ v podkroví se nachází: dvouramenné schodiště, galerie, pokoj č.1, pokoj č.2, koupelna s WC, ložnice, šatna a technická komora. Přístup do prostoru krovu je zabezpečen poklopem se stahovacími schody ve stropě umístěným v hale.

  Přístup k rodinnému objektu ze zámkové dlažby. Okapové chodníky z kačírků o větší gramáži. Před vstupem a garáží umístěn odvodňovací žlab. Veškeré zpevněné plochy kolem objektu jsou upnuty do betonových obrubníků.

  Oplocení kombinované – beton a dřevěná prkna šroubovaná do pomocné konstrukce z ocelových profilu Jackel s pozinkovanou povrchovou úpravou. Na zahradě se dále nachází dřevěný zahradní domek pro ukládání zahradnických potřeb a nářadí.

  Při výstavbě RD byly použity ekologicky nezávadné materiály a moderní technologie.

  Krov kombinovaný dřevěný s ocelovými prvky, sloupky protipožárně opláštěny. Střešní krytina – betonové tvarovky Bramac. Klempířské prvky provedeny z mědi. Okna a dveře z profilů EURO, v přízemí s bezpečnostním sklem Conex. Střešní okna Velux.

  Zastavěná plocha objektu bydlení: 143 m²          

  Obestavěný prostor: 765.05 m²                                          

  Plocha pozemku celkem: 700 m ²

  (pozn: plocha zahrady 520 m ² + zastavěné plochy celkem 180 m ²)