PRODEJ BYTU 2+1 VE VLASTNICTVÍ - LIBČICE N.VLT. - REALITY SERVIS CZ - realitní kancelář Libčice nad Vltavou u Prahy
CERTIFIKOVANÉ SLUŽBY

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ
OBJEDNÁVKA ODHADU

ZÁJEM O PROHLÍDKU

MÁM ZÁJEM O PROHLÍDKU

NAŠE ANKETA

PREFERUJETE BYDLENÍ:

  Celkem hlasů: 0
  NÁVŠTĚVNOST WEBU

   TOPlist

  ID: BY 090/2021 - PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 2+1 (62.2 m²) VE VLASTNICTVÍ - LIBČICE N.VLT., PRAHA-ZÁPAD

  BYTY - PRODEJ / PRONÁJEM

  Prodej cihlového bytu 2+1 ve vlastnictví - Libčice n.Vlt, Praha – západ


  Prodejní cena: informace v RK


  K prodeji do vlastnictví nabízíme zděný byt 2+1 o výměře 62.2 m², který se nachází ve 2.patře cihlového bytového domu, se 3 nadzemními podlažími a 1 podzemním podlažím.
  Jedná se o byt umístěný ve 3NP domu, sestávající se z předsíně, WC, koupelny, kuchyně a dvou pokojů. K bytu náleží sklepní koje a sklepní místnost - obojí v suterénu budovy.


  Vybavení bytu je ve velmi dobrém stavu, v kuchyni se nachází kuchyňská linka v dobrém technickém stavu, dále plynový sporák s elektrickou troubou, jídelní kout. Vytápění jednotky je etážové na plyn (v koupelně instalován závěsný kotel Vailant), radiátory ve všech místnostech plechové (Radik). V koupelně se nachází vana plastová, umyvadlo s galerkou, obklad keramický v koupelně, WC bez obkladu. Podlahy v místnostech: parketové s kobercovými krytinami (oba pokoje), dále dlažba (předsíň, kuchyně, koupelna + WC). V minulých letech provedena výměna oken za bílá plastová. V předsíni se nacházejí zánovní vestavěné skříně.


  Výměry jednotlivých místností: předsíň (8.6 m²), kuchyně (10.54 m²), koupelna (3.59 m²) s vanou, samostatné WC (1.36 m²), pokoj (17.02 m²) a ložnice (14.15 m²).
  K bytu náleží úložné prostory v 1.PP: sklepní místnost zděná (4.0 m²) a sklepní koje (1.4 m²). Společné užívání dalšího skladového prostoru o výměře (7.6 m²) s dalšími 2 byt. jednotkami. Spoluvlastnický podíl na společných částech nemovité věci činí: 622/7464


  Technické informace k obytné budově:
  dům se nachází ve stavu středního opotřebení, není dosud zateplen, sklepní prostory před renovací a malováním. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, opatřeny poštovními schránkami. Parkování před domem na parkovišti.


  Byt bude možné vystěhovat cca koncem měsíce 08/2021.

  Prohlídky a podrobnější informace vám rádi poskytneme na telefon +420 602 219 876, mail: info@realityservice.cz (p.Král)